Domů>Kontakty

Kontakty

Prvotřídní služby pro velké společnosti
Global Banking Czech Republic
Jméno Pozice Email Telefon
Ladislav Kovář Head of Corporate Bank, Czech Republic ladislav.kovar@citi.com +420 233 061 736
Silvie Járová Senior Banker silvie.jarova@citi.com +420 233 061 351
Klára Nová Banker klara.nova@citi.com +420 233 061 359
Daniel Kloud Banker daniel.kloud@citi.com +420 233 061 352
Jitka Pohanková Relationship Associate jitka.pohankova@citi.com +420 233 061 834
David Piskač Relationship Associate david.piskac@citi.com +420 233 061 363
Petr Tofel Relationship Associate petr.tofel@citi.com +420 233 061 792
Global Subsidiaries Group (GSG)
Jméno Pozice Email Telefon
Jan Melichar Director / GSG Head,
Czech Republic
& Slovakia
jan1.melichar@citi.com +420 233 06 1314
Eva Nechanická Administrative Assistant eva.nechanicka@citi.com +420 233 06 1354
Martina Vondráková Administrative Assistant martina.vondrakova@citi.com +420 233 06 1372
Renáta Vránová Senior Banker renata.vranova@citi.com +420 233 06 1377
Pavel Machačka Senior Banker pavel.machacka@citi.com +420 233 06 1656
Michaela Hithová Senior Banker michaela.hithova@citi.com +420 233 06 1544
Petr Michal Senior Banker petr.michal@citi.com +420 233 06 1219
Middle Market Enterprises
Jméno Pozice Email Telefon
Miroslav Stříbrný Middle Market Enterprises
Head
miroslav.stribrny@citi.com +420 233 06 1905
Libor Čížek Banker libor.cizek@citi.com +420 233 06 1412
Katarina Bajgarová Banker katarina.bajgarova@citi.com +420 233 06 2229
Marek Nedbal Banker marek.nedbal@citi.com +420 233 06 1241
Markéta Kučerová Banker marketa.kucerova@citi.com +420 233 06 1047
Martin Dudjak Banker martin.dudjak@citi.com +420 233 06 1511
Aleš Kosan Banker ales.kosan@citi.com +420 233 06 1406
Veronika Paclíková MME Relationship Manager Associate veronika.paclikova@citi.com +420 233 06 1409
Hana Matoušková Sales Support hana.matouskova@citi.com +420 233 06 1402
Úspěch Citibank je založený na úzkém kontaktu mezi našimi klienty a bankéři, kteří řeší konkrétní potřeby klientů, realizují transakce, či koordinují spolupráci klientů s produktovými odborníky jiných útvarů banky, např. cash managementu, treasury, trade, investičního bankovnictví či kapitálových trhů.
Print
Historie a významné transakce