Domů>Velké společnosti>Služby treasury

Služby treasury

Efektivní řízení finančních rizik
Tým odborníků z oddělení kapitálových trhů poskytuje našim klientům plnou škálu devizových, peněžních či derivátových produktů a představuje jednoho z nejvýznamnějších tvůrců na českém mezibankovním trhu.
Služby treasury Kontakty Seznam autorizovaných dealerů
Pracovníci oddělení klientských služeb poskytují svým klientům klíčovou podporu při plánování a řízení finančních rizik prostřednictvím nabídky široké škály jak standardních, tak inovativních produktů, jako jsou například:
  • standardní devizové (spot, forward, FX opce) a peněžní (depozita, pokladniční poukázky, repo) produkty
  • FX opční strategie a strukturované forwardy (participator, convertible, extendable, enhancer)
  • strukturovaná depozita (prémiová depozita, range accrual, no-touch, min-max)
  • směnky
  • úrokové produkty (FRA, IRS, CCIRS, úrokové opce včetně caps, floors, collars, flexi, chooser flexi, rental, bermuda, rollover, opce na swap)
  • strukturované produkty se zabudovanými zajišťovacími obchody, credit linked notes, total return swapy, komoditní obchody
Internetová platforma
Naše oddělení kapitálových trhů má take vedoucí pozici v oblasti e-Commerce, kde svým klientům poskytuje přístup k mezinárodním finančním trhům prostřednictvím internetové platformy CitiFX Pulse.
CitiFX Pulse jako spičkový produkt využívá nejmodernější technologie a umožňuje provádění devizových i jiných obchodů v uživatelsky příjemném prostředí. Mimo samotné obchodování poskytuje přístup k ekonomickým analýzám a komentářům v rámci celé skupiny Citibank, zdarma přístup do Reuters Investor aplikace, grafy a technickou analýzu. V návaznosti na obchodovací modul pak rovněž nabízí možnost konfirmování online, grafické přehledy stavajících obchodů, indikativní oceňování a řadu dalších služeb.
Print
Kontaktujte svého bankéře